Klienditeenindus 9:00-21:00 | (+372) 550 3777 | info@impuhastus.ee

Eripuhastusteenused / Regulaarne kodukoristus

Regulaarne kodukoristus

Regulaarne kodukoristus on teenus, mis ühendab koristusspetsialistide kogemused ja oskused, kaasaegse tehnoloogia imed ning professionaalsete puhastusvahendite kvaliteedi. Pakume kodukoristusteenust Tallinnas ja Harjumaal.

Tegeleme kolimisjärgse, müügieelse ning ehitus- ja remondijärgse koristusega
ja hoolitseme selle eest Teie kodu oleks laitmatult puhas.

Female janitor with vacuum cleaner in room

Hinnakiri

Regulaarne kodukoristus

alates 75€/kord

Objektidel üle 150m2

hind kokkuleppel

Kuidas teenust tellida?

Vajuta nuppu "Telli teenus" ja esita tellimus päringuvormi kaudu või helista meile. Töötame Esmaspäevast Pühapäevani 9-21.

Meiega on ohutu

Kasutame inimestele ja lemmikloomadele
ohutuid puhastusvahendeid.

Meiega on mugav

Toome kaasa kõik vajaliku ja peale
puhastamist koristame enda järelt alati.

Anname garantii

Tagame 100% puhtuse ja kasutame korralike
töövahendeid, mis ei riku pinda.

Pakume kolimisjärgset, müügieelset regulaarset ning ehitus- ja remondijärgset koristust, et Teie kodu oleks alati laitmatult puhas

Pakume professionaalset kodukoristusteenust eramajadele, ridaelamutele, korteritele olenemata suurusest ja määrdumise astmest. Meil on eriväljaõppe saanud koristajad, kvaliteetne puhastustehnika ja parim keemia – see kõik võimaldab meil teostada laitmatu koristus teie kodus. Vaata ka – Ökoloogiline kodukoristus   

Saada meile päring, tuleme kokkulepitud ajaks kohale ja toome kaasa kõik vajaliku: käsnad, mopid, ämbrid, professionaalsed pesuvahendid iga ruumi ja erinevate pindade jaoks. Meie töötajate arsenali kuuluvad ka redelid, võimsad tolmuimejad, aurupuhastid ja muu vajalik.

Kasutame ainult kõrgkvaliteetseid seadmeid ja puhastusvahendeid, mis on ohutud inimestele ja loomadele ja ei kahjusta pinda.

Ei mingeid korrastamata kaltsukaid, moppe, vanu tolmuimejaid – koristajad kasutavad oma töös aurugeneraatoreid, põrandahooldusmasinaid ja muid täiustatud seadmeid tänu millele hoiame kvaliteedi kõrgel. Meil on kasutusel õrn hüpoallergeeniline keemia, mis suudab õrnatelt pindadelt eemaldada plekid – ja saate selge ettekujutuse, miks eelistab üha rohkem inimesi valida IM Puhastus teenuseid.

Regulaarne kodukoristus sisaldab

Ökoloogiline kodukoristus:

Kasutame keskkonnasõbralikke tooteid sh rasvaeemaldus- ja desinfitseerimisvahendeid mööbli, põranda, köögi ja vannitoa jaoks.

Miks tellida regulaarne kodukoristus impuhastusest

01. Töö teostavad proffid

Tööde teostamine toimub eriväljaõppe saanud puhastusteenindajate poolt ja vastavaid teadmisi
omavate projektijuhtide käe all.

02. Töö teostatakse teile sobival ajal

Meie juures töötavad professionaalid on valmis tulema
teile appi teile sobival ajal. Oleme kiired ja paindlikud.

03. Oleme väga põhjalikud aga kiired

Teostame kiirelt määrdunud pindade ekspertiisi, valime vajalikud tööristad ja puhastusvahendid ning teostame töö kiirelt ja korralikult.

Tutvu
hindadega