Fassaadipesu

Fassaadipesu teostame kuumavee kõrgsurvepesuriga. Lisaks kasutame vastavalt fassaadi tüübile puhastuskeemiat.

IM Puhastuse meeskond tegeleb eramajade, korterelamute, äri- ja tootmishoonete fassaadipesuga Tallinnas ja Harjumaal. Suuremate tööde puhul üle Eesti.

Hinnakiri

Fassaadipesu
alates 3€/m2

Kuidas teenust tellida?

Tellimus päringuvormi kaudu või helista meile.
+(372) 550 3777
Töötame Esmaspäevast Pühapäevani 9-21.

Meiega on ohutu

Kasutame inimestele ja lemmikloomadele ohutuid puhastusvahendeid.

Meiega on mugav

Toome kaasa kõik vajaliku ja peale puhastamist koristame enda järelt alati.

Anname garantii

Tagame 100% puhtuse ja kasutame korralike töövahendeid, mis ei riku pinda.

teostame krohv-, kivi-, puit-, plekk-. fassaadidele fassaadipesu

Fassaadipesu era- ja ärihoonetele

Fassaadide pesu teostatakse kuumavee kõrgsurvepesuriga, selleks kasutatakse vastavalt fassaadi tüübile puhastuskeemiat. Fassaadipesu käigus eemaldatakse sinna kogunenenud mustus ning vetikad ja sammal. Kõrgsurvepesu on krohvitud pindade ja puitfassaadi puhul kiireim ning tõhusaim meetod tolmust ja lahtisest värvist vabanemiseks.

 

Vastavalt fassaadi materjalile kasutame erinevaid puhastusvahendeid ja valime parima puhastusmeetodi. Vajadusel kasutame spetsiaalseid puhastusaineid mikrofloora eemaldamiseks ning katame pinna biokaitseainega, et ära hoida uue mikrofloora tekke kuni kaheks aastaks.

Telli teenusTutvu hindadega

samblatõrje

Saame lahti ka samblast

Fassaadi puhastus algab samblatõrjevahendi pritsimisega alale, kust on vaja sammal eemaldada, ning siis puhastame selle õrna survepesuga. Sambliku kasv fassaadil on enamlevinud põhjus fassaadi puhastuse tellimiseks. Sambliku tõrjeks kasutatakse spetsiaalset tõrjevahendit, mis omakorda loputatakse hiljem seinalt maha.

 

Vahel tuleb lisaks läheneda ka mehaaniliste töövahenditega, et tagada ka kõige tõrksama sambla eemaldumine. Parim aeg pesu planeerimiseks sambliku eemaldamise eesmärgil on kevadest sügiseni.

miks tellida?

5 põhjust, miks tellida fassaadipesu enda hoonele
  • Fassaadi puhastamine pikendab selle eluiga ning säilivust. Fassaadipesu eemaldab sambla ja mustuse ning annab majale taas värske välisilme.
  • Fassaadi tuleks pesta ja hooldada, et selle pealispinnale kogunenud mustus, sammal ja seened, ei hakkaks seda kahjustama. Puhta fassaadiga maja mõjub alati ilusa ja värskena.
  • Fassaadi pesusagedus sõltub materjalist – näiteks klaas- või plekkfassaadi korral on seda mõistlik teha vähemalt üks kord aastas; kivi või betooni puhul üks kord kahe-kolme aasta jooksul. Loomulikult on pesusageduse juures sama suur tähtsus hoone asukohal ja omaniku soovil jätta sellest ilus ning kliendisõbralik mulje.
  • Mida tumedam on fassaad seda paremini paistab sealt välja ka mustus ja tolm. Seega peaks tumedamat fassaadi puhastama ka tihedamini kui heledat fassaadi.
  • Fassaadipesu vajab peale pesemist kaitsetöötlust. Fassaadipesu kasutatakse ka eeltööna ennem fassaadide värvimist ja puhastamist.
Telli teenusTutvu hindadega

miks tellida fassaasipesu im puhastusest

01. Töö teostavad proffid

Tööde teostamine toimub eriväljaõppe saanud puhastusteenindajate poolt ja vastavaid teadmisi
omavate projektijuhtide käe all.

02. Töö teostatakse teile sobival ajal

Meie juures töötavad professionaalid on valmis tulema
teile appi teile sobival ajal. Oleme kiired ja paindlikud.

03. Oleme väga põhjalikud aga kiired

Teostame kiirelt määrdunud pindade ekspertiisi, valime vajalikud tööristad ja puhastusvahendid ning teostame töö kiirelt ja korralikult.