Puhastusteenused

Sageli kuuleme sõpradelt-tuttavatelt, kuidas neil käib kord mõne nädala tagant kodus koristaja, kes aitab lisaks tolmuga võitlemisele puhastada ka pehme mööbli ning pesta aknad. Kust leida selline inimene, kes teeks kõik puhastusteenused sinu eest laitmatult ära?

Selleks tasub kindlasti küsida tuttavate soovitusi, aga muidugi võib otsida ka internetist usaldusväärset koristusfirmat. Usaldusväärsuse juures on kõige olulisem kriteerium see, et puhastusteenuseid pakkuv ettevõte omaks teatavat hulka kliente ning tema tegevus oleks standardiseeritud. Sel juhul saab olla kindel, et kõikide töötajate töö kvaliteet on ühtviisi kõrgel tasemel. Näiteks IM Puhastus OÜ pakub hoolduskoristus- ja eripuhastusteenuseid nii koju, kontoritele, üürikorteri, tootmisse kui ka korteriühistutele. Ettevõttel on suur hulk erakliente, kes palkavad puhastuseksperte igal aastal oma eramu suuri ja kõrgeid aknaid pesema või läbi viima kolimisjärgset koristust üürikodudes.

Milleks ise katsetada ja kulutada kallist aega tüütule tegevusele?

Pole ka ime, sest redelil turnimine ja akna pesemine vajab lisaks pesemisoskustele ka akrobaadile omast võimet tasakaalu hoida. Milleks ise katsetada ja kulutada kallist aega tüütule tegevusele, kui on olemas professionaalne puhastusteenuste pakkuja, kes teie asemel selle töö rõõmuga ette võtab ning oluliselt kiiremini, ohutumalt ja tulemusrikkamalt ära teeb? Ettevõtte populaarsematest teenustest eraisikutele võib välja tuua põhjaliku suurpuhastuse, mis hõlmab pindade ja ruumide puhastamise eritehnika abil, ja ehitusjärgse koristuse, mille käigus vabanetakse remondi käigus tekkinud ehitustolmust ja prahist. Kas on mõtet soetada endale koju kallis ja ruumivõttev puhastustehnika, mida kasutate kord aastas? Samuti pole vajadust end pärast keerulist ehitus- ja remondiaega väsitada hilisema koristustööga. Pigem külastage selle asemel kaubanduskeskuseid ja disainikaupluseid ning soetage kodu uut moodsat sisustust!