puhastusteenused

Puhastusteenused

Kvaliteetsed puhastusteenused Tallinnas, Harjumaal ja üle Eesti. Pakume laias valikus erinevaid puhastusteenuseid kodukoristusest kontorihoolduseni. IM Puhastus OÜ pakub professionaalseid koristusteenuseid nii koduomanikele kui ka ettevõtetele. Koostöös klientidega suudame pakkuda just sellist teenust, mis võimaldab neil keskenduda oma põhitegevusele. Me koolitame oma töötajaid, arendame pidevalt uusi meetodeid ning kasutame uusi töövahendeid ja -materjale, et tagada puhas ja tervislik keskkond. Oma töös kasutame ainult kõrgekvaliteetset koristustehnikat ja puhastusained, mis tagavad parima tulemuse.

Millised puhastusteenused meie valikust leiate?

Meie tehtud töödega saate tutvuda siin

Miks valida IM Puhastus OÜ puhastusteenused?

Tellides puhastusteenused meilt, saate rahulikult keskenduda oma põhitegevusele.

Meile on tähtis kvaliteetne teenus ja kliendi rahulolu. Selleks läheneme igale kliendile personaalselt ja leiame just talle sobiva lahenduse. Panustame tulemusele. Selleks kasutame oma töös vaid usaldusväärseid ja tõhusaid abivahendeid. Ettevõtte tööpõhimõtteks on individuaalne lähenemine kliendile ja komplekslahenduste pakkumine kõigile kliendi seatud ülesannetele, mis kuuluvad meie ettevõtte tegevusvaldkonda.

Puhastamise põhitõed


Põhimeetodid pindade puhastamiseks igasugusest saastumisest sõnastas Herbert Zinner veel eelmise sajandi keskel. Ta oli Henkeli keemiainsener ja esitas ainulaadse teooria, mille tähendus oli järgmine:

Temperatuur, aeg, keemia, mehaaniline efekt – ainult nende 4 teguri nutikas kombinatsioon tagab puhastustööde efektiivse lahenduse. Mistahes komponendi suurenemist kompenseerib ülejäänud osade vähenemine.

Selle tulemusena sai teooria Zinneri ringi autori nime. Enam kui 50 aastat on seda puhastustööstuses laialdaselt kasutanud ettevõtted, kelle tegevus seisneb puhastusteenuste valdkonnas. See on professionaalse tegevuse klassikaline alus, mida peetakse põhiliseks ja õpetatakse tulevastele puhastusspetsialistidele.

 

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
Call Now Button