puhastusteenus

Kontaktid

Telefon: +372 5503777
E-post: info@impuhastus.ee
Aadress: Sõpruse pst. 244, Tallinn
Registrikood: 14120570
KMKR nr: EE102087853
Facebook: facebook
Instagram: instagram
Youtube: youtube

IM Puhastus OÜ

IM Puhastus OÜ on koristusfirma, mis väärtustab oma kliendi aega. Teostame tööd kliendile sobival ajal kiiresti ja professionaalselt. Meie peamisteks tegevusteks on puhastusteenus, mida osutame Tallinnas ja Harjumaal, suuremate objektide puhul üle Eesti. Oleme ambitsioonikad ja oma alale pühendunud professionaalid ja tegutseme selleks, et meie klientide sise- ja väliruumid oleksid laitmatult puhtad. Meie eesmärk on aidata kinnisvara omanikel või rentnikel leida efektiivseim lahendus oma kinnisvara heakorra tagamiseks ja igapäevase esteetilise töökeskkonna säilitamiseks.

IM Puhastus OÜ pakub professionaalseid koristusteenuseid nii koduomanikele kui ka ettevõtetele. Meile on tähtis kvaliteetne puhastusteenus ja kliendi rahulolu. Selleks läheneme igale kliendile personaalselt ja leiame just talle sobiva lahenduse. Panustame tulemusele. Selleks kasutame oma töös vaid usaldusväärseid ja tõhusaid abivahendeid.

Ettevõtte tööpõhimõtteks on individuaalne lähenemine kliendile ja komplekslahenduste pakkumine kõigile kliendi seatud ülesannetele, mis kuuluvad meie ettevõtte tegevusvaldkonda.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
Call Now Button