diivani puhastus

Diivani puhastus

Kas soovite diivanilt tolmu, mustuse ja plekid täielikult eemaldada? Telli diivani puhastus koju Tallinnas ja Harjumaal.

Puhastame pehmet mööblit kasutades töökindlaid ning tõhusaid puhastusvahendeid. Regulaarne diivani keemiline puhastus taastab polstrile selle algse heleduse, värvikülluse ja värskuse. Ärge öelge endale, et määrdunud plekid ja lõhnad on vana mööbli jaoks vältimatud. Veenduge ise, et puhastatud mööbel näeb taas välja nagu uus, lisades teie korterile veelgi ilu ja hubasust.

Kuidas diivani puhastamine toimub?

Diivani puhastus toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel loputatakse pind tekstiilipesuriga.

Vajadusel protseduuri korratakse, tugevate plekkide puhul kasutatakse spetsiaalseid pesutõhusteid ja plekieemaldeid.

Pehme mööbli keemiline puhastus IM Puhastus OÜ professionaalidelt ei ole pelgalt mustade plekkide ja lõhnade eemaldamine. Puhastame teie diivanid, vaibad, madratsid ja tugitoolid tolmust, karvadest, bakteritest ning muudest väikestest osaketest, mida argipäevase tavalise puhastuse käigus on raske eemaldada.

Professionaalse mööbli keemiline puhastus ei tähenda ainult silmatorkavamate plekkide ja lõhnade eemaldamist. Eemaldame patjade, seljatoe ja käetugede vahelistest pragudest tolmu ja peene prahi. Meie töö tulemus pole mitte ainult nähtav puhtus, vaid tõeliselt puhas diivan seest ja väljast! Selleks kasutame spetsiaalset tehnikat ja kaasaegseid puhastusvahendeid.

Meie ettevõte pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas nahkdiivanite professionaalne puhastamine. Töö käigus eemaldatakse mööblilt peamine mustus, eemaldatakse keerulised plekid ja mikroobsed ning allergeensed koosseisud. Nahkmööblile soovitame teha minimaalselt korra aastas korraline hooldus, mille käigus puhastatakse pinnad spetsiaalse naha puhastusainega ja kaitstakse nahakreemiga. Nahkmööbli regulaarne hooldus pikendab oluliselt selle eluiga.

Usaldades oma diivani puhastus meie professionaalide kätte kaovad teil:

Praktika näitab, et spetsiaalsete sertifitseeritud tööriistade õige valik koos kõrgetasemelise varustuse ja kogenud spetsialistidega annab peaaegu 100 % tulemuseks võitluse püsivate plekkide ja sööbiva lõhnaga.

Miks tasub tellida diivani puhastus just meilt?

  • Ohutu – Kasutame inimestele ja lemmikloomadele ohutuid puhastusvahendeid ja plekieemaldajaid
  • Mugav – Teeme mööbli puhastust teie kodus või kontoris
  • Garantii – Tagame 100% puhtuse ja ohutuse pehme mööbli tekstiil- ja nahkpolsterile
  • Usaldusväärsed spetsialistid
  • Mõistlikud hinnad

Minimaalne tellimus on 55€, täpne hind sõltub töö keerukusest ning diivani määrdumise astmest.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
Call Now Button