diivani puhastus

Diivani ja mööbli puhastus


Kas soovite diivanilt tolmu, mustuse ja plekid täielikult eemaldada? Telli diivani puhastus koju Tallinnas ja Harjumaal.

Puhastame pehmet mööblit kasutades töökindlaid ning tõhusaid puhastusvahendeid. Regulaarne mööbli keemiline puhastus taastab polstrile selle algse heleduse, värvikülluse ja värskuse. Ärge öelge endale, et määrdunud plekid ja lõhnad on vana mööbli jaoks vältimatud. Veenduge ise, et puhastatud mööbel näeb taas välja nagu uus, lisades teie korterile veelgi ilu ja hubasust.

Kuidas puhastamine toimub?

Diivani puhastus toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel loputatakse pind tekstiilipesuriga.

Vajadusel protseduuri korratakse, tugevate plekkide puhul kasutatakse spetsiaalseid pesutõhusteid ja plekieemaldeid.

Pehme mööbli keemiline puhastus IM Puhastus OÜ professionaalidelt ei ole pelgalt mustade plekkide ja lõhnade eemaldamine. Puhastame teie diivanid, madratsid ja tugitoolid tolmust, karvadest, bakteritest ning muudest väikestest osaketest, mida argipäevase tavalise puhastuse käigus on raske eemaldada.

Professionaalse mööbli keemiline puhastus ei tähenda ainult silmatorkavamate plekkide ja lõhnade eemaldamist. See on tolmu, villa, bakterite ja muude väikeste osakeste täielik kõrvaldamine, millele tavapärase puhastamise ajal ei pääse. Selleks kasutame spetsiaalset tehnikat ja kaasaegseid puhastusvahendeid.

Meie ettevõte pakub laia valikut teenuseid, sealhulgas nahkdiivanite professionaalne puhastamine. Töö käigus eemaldatakse mööblilt peamine mustus, eemaldatakse keerulised plekid ja mikroobsed ning allergeensed koosseisud.

Usaldades oma mööbli puhastuse meie professionaalide kätte kaovad teil:

  • mööblilt plekid
  • võidunud kohad
  • vanad laigud
  • ebameeldivad lõhnad

Praktika näitab, et spetsiaalsete sertifitseeritud tööriistade õige valik koos kõrgetasemelise varustuse ja kogenud spetsialistidega annab peaaegu 100 % tulemuseks võitluse püsivate plekkide ja sööbiva lõhnaga.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
CALL ME
+
Call me!