akende pesu

Akende pesu:

Puhtad aknad on nii firmade kui kodude visiitkaart. Akende pesu tehakse tavaliselt kevadel ja sügisel, eesmärgiga anda hoonele parem üldmulje ning et tolm ja mustus ei rikuks aknaid ja tihendeid. Säravad aknad ja rõdud teevad iga perenaise tuju heaks. Samas korralikult ja kiirelt pestud aknad ei ole just kerge ülesanne ning selle teostamine on soovitatav jätta professionaalide ülesandeks.

Aknaid tuleb eriti põhjalikult pesta peale nende paigaldamist või korteri remonti. Siis läheb tarvis erinevaid tööriistu ning spetsiaalseid puhastusvahendeid.

IM Puhastus OÜ pakub erinevaid teenuseid, mis on seotud plast- ja puitraamidega akende, vitriinide ning hoonete fassaadipesuga.

Pakume järgmiseid teenuseid:

  • Akende ja fassaadipesu
  • Graffiti eemaldamine fassaadilt
  • Vitriinide pesu
  • Reklaampindade pesu

Meie meeskond kasutab oma töös vaid kvaliteetseid tööriistu ja töövahendeid. Nii saame vältida klaaspindade kahjustusi pesu ajal. Meie kasutuses olevad kaasaegsed pesuvahendid aitavad eemaldada mustust ning panna teie aknad särama.

Teie aknad hakkavad särama  iga ilmaga!

Fassaadipesu:

Teostame fassaadipesu kiirelt ja professionaalselt. Töötulemustega saate tutvuda kohapeal. IM Puhastuse professionaalsel meeskonnal on fassaadipesu pikaajaline kogemus. Teostame kvaliteetset ja kiiret fassaadipesu igal kõrgusel ja teile sobival ajal.

Sageli on fassaadipesu ise teha lihtsalt võimatu ja tihti vajame selleks professionaalide abi. Kui olete firmaomanik, siis puhas fassaad on teie ettevõte visiitkaart! Hoolitsege selle eest, et see oleks laitmatult puhas.