akende pesu

Akende pesu


Puhtad aknad on nii firmade kui kodude visiitkaart. Akende pesu tehakse tavaliselt kevadel ja sügisel, eesmärgiga anda hoonele parem üldmulje ning et tolm ja mustus ei rikuks aknaid ja tihendeid. Säravad aknad ja rõdud teevad iga perenaise tuju heaks. Samas korralikult ja kiirelt pestud aknad ei ole just kerge ülesanne ning selle teostamine on soovitatav jätta professionaalide ülesandeks. Aknaid tuleb eriti põhjalikult pesta peale nende paigaldamist või korteri remonti. Siis läheb tarvis erinevaid tööriistu ning spetsiaalseid puhastusvahendeid.

IM Puhastus OÜ pakub erinevaid teenuseid, mis on seotud plast- ja puitraamidega akende, vitriinide ning hoonete fassaadipesuga.

Akende pesu teenus hõlmab aknaklaaside, aknalaudade, tihendite ja raamide puhastamist. Aknapesul kasutatakse professionaalseid vahendeid, mis tagavad aknapesul kiire- ja maksimaalselt kvaliteetse töö.

Pakume järgmiseid teenuseid:

  • Akende ja fassaadipesu
  • Graffiti eemaldamine fassaadilt
  • Vitriinide pesu
  • Reklaampindade pesu

Meie meeskond kasutab oma töös vaid kvaliteetseid tööriistu ja töövahendeid. Nii saame vältida klaaspindade kahjustusi pesu ajal. Meie kasutuses olevad kaasaegsed pesuvahendid aitavad eemaldada mustust ning panna teie aknad särama.

Teie aknad hakkavad särama  iga ilmaga!

Fassaadipesu

Teostame fassaadipesu kiirelt ja professionaalselt. IM Puhastuse professionaalsel meeskonnal on fassaadipesu pikaajaline kogemus. Teostame kvaliteetset ja kiiret fassaadipesu igal kõrgusel ja teile sobival ajal.

Fassaadide pesu käigus puhastatakse fassaad sinna kogunenud mustusest ning taastatakse hoone värvus, kas käsipesu- või survepesumeetodil. Vajadusel kasutatakse ka puhastusaineid. Pestud fassaad on puhas, ilus, esinduslik ning tõstab Teie kinnisvara väärtust!

Sageli on fassaadipesu ise teha lihtsalt võimatu ja tihti vajame selleks professionaalide abi.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST