Vaipade ja vaipkatete pesu

Vaipade ja vaipkatete pesu

Vaipade ja vaipkatete pesu ehk vaipkatete süvapesu tasuks teostada paar korda aastas, sõltuvalt põranda käidavusest.

Teostame vaipade ja vaipkatte süvapesu nii kodus kui ka kontoris. Enamasti puhastatakse vaipasid ja vaipkatteid kas harjates või tolmuimejaga puhastades, mistõttu ei suudeta sügaval vaiba struktuuridesse kogunenud mustust kätte saada. Vaipade puhastus märgpesu meetodil eemaldab vaipadelt mustuse, mida tolmuimeja ei suuda. Märgpesu korral kasutame spetsiaalset pesuainelahust, mille pritsime pinnale, töötleme puhastusmasinaga ning eemaldame mustuse tekstiilipesuriga

Kontoris kasutatav vaipkate vajab kindlasti 1-2 korda aastas keemilist puhastust. Keemiline pesu eemaldab vaipkattelt ka sisemise mustuse, mida jaekaubanduses saadaolevate vahenditega puhastades ei ole võimalik kätte saada. Tavaliste vahenditega võib õnnestuda küll plekk näiliselt eemaldada, kuid tegelikkuses hõõrute mustuse vaid sügavamale vaipkatte sisse. Vaipade puhastus sagedus sõltub loomulikult vaiba kasutamise intensiivsusest, kuid regulaarne vaipade puhastamine aitab kindlasti ära hoida ka käiguraja tekkimist vaipkattesse.

Kuidas puhastamine toimub?

Vaipkattele piserdatakse pesuainelahus, mis muudab mustuse kergesti eemaldatavaks. Seejärel toimub vaipkatte masinpesemine, mille abil hõõrutakse mustus vaibalt lahti. Veeimuriga loputatakse ja imetakse vaipkattelt puhastusaine koos mustusega. Lõplik vaipkatte kuivamisaeg on 6-12 tundi sõltuvalt ruumi temperatuurist. Tulemuseks on vaip, mis näeb välja kui uhiuus, hästi lõhnav ja värske.

Meie kvaliteetne ja jõukohane puhastus aitab:

  • eemaldada kõik teadaolevad plekid
  • eemaldada tolmu ja karvu
  • puhastab pindu mikroosaketest ja tolmulestades
  • vältida paljude tõsiste haiguste teket
KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST