Vaipade ja vaipkatete pesu

Vaipade ja vaipkatete pesu

Vaipade ja vaipkatete pesu ehk vaipkatete süvapesu tasuks teostada paar korda aastas, sõltuvalt põranda käidavusest.

Teostame vaipade ja vaipkatte süvapesu nii kodus kui ka kontoris. Enamasti puhastatakse vaipasid ja vaipkatteid kas harjates või tolmuimejaga puhastades, mistõttu ei suudeta sügaval vaiba struktuuridesse kogunenud mustust kätte saada. Et pind saaks täielikult puhtaks, tuleb aeg-ajalt teostada vaipkatete märgpesu. Vaipade puhastus märgpesu meetodil eemaldab vaipadelt mustuse, mida tolmuimeja ei suuda. Vaipkatete puhastus teostatakse spetsiaalse masinaga, kasutame spetsiaalset pesuainelahust, mille pritsime pinnale, töötleme puhastusmasinaga ning eemaldame mustuse tekstiilipesuriga.

Kontoris kasutatav vaipkate vajab kindlasti 1-2 korda aastas keemilist puhastust. Keemiline pesu eemaldab vaipkattelt ka sisemise mustuse, mida jaekaubanduses saadaolevate vahenditega puhastades ei ole võimalik kätte saada. Tavaliste vahenditega võib õnnestuda küll plekk näiliselt eemaldada, kuid tegelikkuses hõõrute mustuse vaid sügavamale vaipkatte sisse. Vaipade puhastus sagedus sõltub loomulikult vaiba kasutamise intensiivsusest, kuid regulaarne vaipade puhastamine aitab kindlasti ära hoida ka käiguraja tekkimist vaipkattesse.

Kuidas puhastamine toimub?

Vaipkattele piserdatakse pesuainelahus, mis muudab mustuse kergesti eemaldatavaks. Seejärel toimub vaipkatte masinpesemine, mille abil hõõrutakse mustus vaibalt lahti. Vaibapesumasinaga loputatakse ja imetakse vaipkattelt puhastusaine koos mustusega. Lõplik vaipkatte kuivamisaeg on 6-12 tundi sõltuvalt ruumi temperatuurist. Tulemuseks on vaip, mis näeb välja kui uhiuus, hästi lõhnav ja värske.

Meie kvaliteetne ja jõukohane puhastus aitab:

  • eemaldada kõik teadaolevad plekid
  • eemaldada tolmu ja karvu
  • puhastab pindu mikroosaketest ja tolmulestades
  • vältida paljude tõsiste haiguste teket

Miks tasub tellida vaiba puhastus just meilt?

  • Ohutu – Kasutame inimestele ja lemmikloomadele ohutuid puhastusvahendeid ja plekieemaldajaid
  • Mugav – Teeme vaiba puhastust teie kodus või kontoris
  • Garantii – Tagame 100% puhtuse ja ohutuse vaipadele
  • Meie meeskond koosneb koolitatud ja kõrge tasemega puhastusteenuste spetsialistidest
  • Personaalne lähenemine ning läbipaistev teenus ja hinnastus

Hinna määrab mustuse aste ja vaipkatte suurus. Tööde teostamiseks soovitame valida aeg, kus vaibal ei kõnnita enam enne vaiba kuivamist. Vaiba kuivamiseks kuluv aeg sõltub vaiba materjalist ning ruumi ventilatsioonist. Meie püsiklientide hulka kuuluvad eraisikud, hotellid, restoranid, kohvikud, mängutoad, büroohooned.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
Call Now Button