tänavakivide pesu

Tänavakivide pesu

Tänavakivide pesu käigus puhastame effektiivselt kõnniteed, sissesõiduteed, parklad ning kiviparketid mustusest, samblast ja muust sodist.

Aja jooksul tänavakivid ja plaadid määrduvad, hakkavad kaotama värvi ja heledust. Kividevahelistespragudes hakkavad tärkama umbrohi ja sammal. Peseme ja puhastame professionaalselt tänavakive ja sillutusplaate, et taastada kivipindade esialgne välimus ja anda teie kinnistule puhas ja korras välimus. Kasutame ainult professionaalseid kõrgsurveseadmeid, mis tagavad professionaalsed tulemused ja kivipindade kauni välimuse. Kasutame peamiselt puhast vett, sest meie tehniline võimekus võimaldab töötada ilma kemikaale kasutamata. Vajadusel kasutame puhtama keskkonna tagamiseks keskkonnasõbralikke puhastusvahendeid.

Vuukide liivaga täitmine

Pärast survepesu liivatame kivide vuugivahed ja kõnnitee/sissesõidutee on saanud hoopis uue ilme. Soovitame kasutada kahte erinevat fraktsiooni: 0,0-2,0 mm ja 3,0-6,0 mm. Liiv tuleb laiali ajada harjaga ning kontrollida, et vuuk oleks ääreni täitunud. Siinkohal soovitame jätta tänavakivile õrna kihi liiva, sest tuul ning vihm aitavad liival tiheneda. Liivatamist teostatakse tavapäraselt järgmisel päeval, sest vuugivahed peavad olema kuivad. Peale liivaga täitmist utiliseerime võimalikud samblad ja muda ning transpordime need jäätmejaama.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
Call Now Button