fassaadipesu

Fassaadipesu

Tegeleme elu-, äri- ja tootmishoonete fassaadide puhastusega. Fassaadipesu teostatakse kõrgsurvepesuriga, selleks kasutatakse vastavalt fassaadi tüübile puhastuskeemiat. Fassaadipesu käigus eemaldatakse sinna kogunenenud mustus ning vetikad ja sammal. Kõrgsurvepesu on krohvitud pindade ja puitfassaadi puhul kiireim ning tõhusaim meetod tolmust ja lahtisest värvist vabanemiseks.

Fassaadide pinnad on erinevatest materjalidest – krohv, kivi, puit, plekk. Vastavalt fassaadi materjalile kasutame erinevaid puhastusvahendeid ja valime parima puhastusmeetodi. Vajadusel kasutame spetsiaalseid puhastusaineid mikrofloora eemaldamiseks ning katame pinna biokaitseainega, et ära hoida uue mikrofloora tekke kuni kaheks aastaks.

Fassaadipesu – Millal ja Miks vajab puhastamist?

  • Fassaadi puhastamine pikendab selle eluiga ning säilivust. Fassaadipesu eemaldab sambla ja mustuse ning annab majale taas värske välisilme.
  • Fassaadi tuleks pesta ja hooldada, et selle pealispinnale kogunenud mustus, sammal ja seened, ei hakkaks seda kahjustama. Puhta fassaadiga maja mõjub alati ilusa ja värskena.
  • Fassaadi pesusagedus sõltub materjalist – näiteks klaas- või plekkfassaadi korral on seda mõistlik teha vähemalt üks kord aastas; kivi või betooni puhul üks kord kahe-kolme aasta jooksul. Loomulikult on pesusageduse juures sama suur tähtsus hoone asukohal ja omaniku soovil jätta sellest ilus ning kliendisõbralik mulje.
  • Mida tumedam on fassaad seda paremini paistab sealt välja ka mustus ja tolm. Seega peaks tumedamat fassaadi puhastama ka tihedamini kui heledat fassaadi.
  • Fassaadipesu vajab peale pesemist kaitsetöötlust. Fassaadipesu kasutatakse ka eeltööna ennem fassaadide värvimist ja puhastamist.

Samblatõrje

Fassaadi puhastus algab samblatõrjevahendi pritsimisega alale, kust on vaja sammal eemaldada, ning siis puhastame selle õrna survepesuga. Sambliku kasv fassaadil on enamlevinud põhjus fassaadi puhastuse tellimiseks. Sambliku tõrjeks kasutatakse spetsiaalset tõrjevahendit, mis omakorda loputatakse hiljem seinalt maha. Vahel tuleb lisaks läheneda ka mehaanilisete töövahenditega, et tagada ka kõige tõrksama sambla eemaldumine.

Parim aeg pesu planeerimiseks sambliku eemaldamise eesmärgil on kevadest sügiseni.

Miks usaldada meid oma fassaadi puhastama?

Meil on olemas kõik vajalikud seadmed ja teadmised, et teostada igale hoonele fassaadipesu efektiivselt ja hoone jaoks turvaliselt. Kõrge fassaadi puhastamiseks on meil võimalik tellida tõstuk. Lisaks valivad meie spetsialistid igale pinnakattele vastava keemia ja ained.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
Call Now Button