aurupuhastus

Aurupuhastus

Aurupuhastus on tõhus viis tugeva mustuse ning bakterite eemaldamiseks põrandatelt, seintelt, wc-ja vannitoast, mööblilt, madratsitelt ja vaipadelt. Aur on keskkonnasõbralik, tõhus ja hügieeniline.

Tänu ökoloogilisele ohutusele ja efektiivsusele on aurupuhastus kasutusel ka maailma tunnustatuimates farmaatsiatehastes, haiglates. Selle teenuse abil puhastatakse ja desinfitseeritakse erinevad pinnad, aidates luua tervislikku elukeskkonda, samuti takistades bakterite ja viiruste levikut. Aurupuhastus toimib väga lihtsa põhimõttega – pinnad puhastakse auruga, mis väljub aurugeneraatorist rõhuga 7-10 bar ja temperatuuriga kuni 150°С. Kõrge surve ja kõrge temperatuur on piisavad, et lahustada iga mustust. Aur desinfitseerib, puhastab ja täiesti eemaldab ebameeldivad lõhnad. Aur tungib igale poole ning aur puhastab ka kõige raskemini puhastatavad kohad.

Selle loodussõbraliku puhastusprotsessi käigus ei kasutata enamasti ühtegi kemikaali või tehakse seda väga vähesel määral ning põhikomponendiks on hoopiski vesi. Kuna aur seob ühtlasi ka tolmuosakesi, siis saab sellega vältida ka tolmust tulenevat allergiat. See puhastusmeetod on ohutu allergikutele ning teistelegi, kes ei talu kemikaale.

Kuidas aur toimib?

Tavapäraste puhastusmeetoditega saab sageli puhastada vaid pindu. Aur seevastu tungib läbi ka mustuse ja pinna vahel olevatest mikroskoopilistest pragudest. Nii kaovad isegi kõige tõrksamad mustuseosakesed. Teiseks ei lase aur bakteritel ja pisikutel paljuneda. See muudab aurupuhastuse eriti tõhusaks ja hügieeniliseks — pole vaja küürida ega poleerida.

Aurupuhastust kasutatakse:

  • Allergiavaba puhastustulemuse saamiseks
  • Põrandate, lagede, seinte, vuugivahede puhastamiseks ja desinfitseerimiseks sanitaarruumides
  • Vaipade, pehme mööbli, tekstiili ja auto salongide puhastamiseks
  • Ruloode, kardinate ja muude kangaste puhastamiseks tolmust ja mustusest
  • Saunalavade ja seinapalkide puhastamiseks
  • Raskesti ligipääsetavate ja mustust koguvate pragude puhastamiseks, näiteks radiaatorid
  • Rasva ja kõrbenud toiduplekkide eemaldamiseks erinevatelt pindadelt
  • Hallituse, bakterite, tolmulestade, seente ning ebameeldiva lõhna kõrvaldamiseks

Aurupuhastuse lõplik hind sõltub pinna suurusest, keerukusest ning määrdumise astmest.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
Call Now Button