akende pesu

Akende pesu


Teostame akende pesu ja klaasfassaadide pesu ettevõtetele, korteriühistutele, koolidele, lasteaedadele, ärihoonetele, ehitusjärgus hoonetele, erakliendile Tallinnas ja Harjumaal.

Akende ja klaasfassaadide pesu on eripuhastustöö. Akende pesu hõlmab klaaspindade puhastamist sinna kogunenud mustusest, tolmust, ämblikuvõrkudest. Aknapesu alla kuuluvad ka aknaraamide, aknalaudade, aknavahede puhastus.

Akende pesemiseks kasutame vajadusel pikendatavat vart, redelit või ka tõstukit. Ehitusjärgse akende pesu tegemiseks eemaldame ka klaaspinnale sattunud krohvi-ja värvipritsmed. Sellisel juhul on parem teenus tellida spetsialistidelt, ise puhastades võite aknad ära rikkuda Vajadusel teostame ainult akende pesu seest või väljast.

Puhtad aknad on nii firmade kui kodude visiitkaart. Aknapesu tehakse tavaliselt kevadel, suvel ja sügisel, eesmärgiga anda hoonele parem üldmulje ning et tolm ja mustus ei rikuks aknaid ja tihendeid. Säravad aknad ja rõdud teevad iga perenaise tuju heaks. Samas korralikult ja kiirelt pestud aknad ei ole just kerge ülesanne ning selle teostamine on soovitatav jätta professionaalide ülesandeks. Aknaid tuleb eriti põhjalikult pesta peale nende paigaldamist või korteri remonti. Siis läheb tarvis erinevaid tööriistu ning spetsiaalseid puhastusvahendeid.

IM Puhastus OÜ professionaalid tulevad ja löövad särama kõik klaaspinnad ja peeglid. Aknapesul kasutatakse professionaalseid vahendeid, mis tagavad aknapesul kiire- ja maksimaalselt kvaliteetse töö. Kogemustega puhastusteenindajad pesevad klaaspinnad kiiresti ja laitmatult puhtaks. Teie aknad hakkavad särama iga ilmaga!

Saame tulla aknaid pesema Teile sobival ajal. Võib-olla mõjutaks akende pesu tööpäeval ja töö ajal esmamuljet Teie ärist. Lahenduseks on leppida kokku akende pesemiseks sobiv aeg siit väljaspool Teie tööaega, kas ühekordselt või vajadusel regulaarselt.

Akna pesuga koos on võimalik tellida kardinate aurupuhastust ja ribikardinate puhastust.

Pakume järgmiseid teenuseid:

  • Professionaalne aknapesu eramutes, korterites, büroohoonetes
  • Klaasfassaadide pesu
  • Aknapesu pärast remonti
  • Rõduklaaside pesu

Meie meeskond kasutab oma töös vaid kvaliteetseid tööriistu ja töövahendeid. Nii saame vältida klaaspindade kahjustusi pesu ajal. Meie kasutuses olevad kaasaegsed pesuvahendid aitavad eemaldada mustust ning panna teie aknad särama. Meie kasutuses olevad kaasaegsed pesuvahendid aitavad eemaldada mustust ning panna teie aknad särama.

Akende pesemise hind sõltub töö keerukusest ning akende määrdumise astmest, akende suurusest ning sellest, kas on vajadus tõstukile.

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST