koristusfirma

Puhtad aknad on nii firmade kui kodude visiitkaart. Akende pesu tehakse tavaliselt kevadel ja sügisel.

Kui soovite eemaldada oma pehmelt mööblilt tolmu, mustust või plekke, siis tellige pehme mööbli keemiline puhastus professionaalidelt!

Ehitusjärgne koristus, põrandate süvapesu ja vahatamine

Hoolduskoristus sobib hästi ärikliendile ja aitab tal keskenduda 100% oma ärile, unustades organiseerimise seonduvaid probleeme.

Põrandate süvapesu on puhastusmasinatega erinevatele põrandakatetele tehtav puhastus (PVC, linoleum, puit, betoon, kivi, keraamiline plaat, laminaat).

Pakume kodukoristusteenust Tallinnas ja selle lähiümbruses. Tööd tehakse kiirelt, professionaalselt ja kvaliteetselt.

Kinnisvarahooldus on igapäevane väliterritooriumi korrashoid. Meie eesmärgiks on tagada territooriumi puhtus, hea väljanägemine ning teostada vajalikke heakorratöid. Hoiame teie parklad ning teed talviti lumest ja suviti tolmust puhtana.

Suurpuhastus on põhjalik töö, mis hõlmab erinevaid pindasid, mistõttu on sageli nende puhastamiseks vaja erioskusi ja -tehnikat.

Aurupuhastus on tõhus viis tugeva mustuse ning bakterite eemaldamiseks põrandatelt, seintelt, wc-ja vannitoast, mööblilt, madratsitelt ja vaipadelt.

Kontoris kasutatav vaipkate vajab kindlasti 1-2 korda aastas keemilist puhastust. Keemiline pesu eemaldab vaipkattelt ka sisemise mustuse, mida jaekaubanduses saadaolevate vahenditega puhastades ei ole võimalik kätte saada.

previous arrow
next arrow
Slider
Slider

KORISTUSFIRMA IM PUHASTUS OÜ

IM Puhastus OÜ on koristusfirma, mis väärtustab oma kliendi aega. Teostame tööd kliendile sobival ajal kiiresti ja professionaalselt. Meie peamisteks tegevusteks on koristusteenused ja puhastusteenused, mida osutame Tallinnas ja Harjumaal, suuremate objektide puhul üle Eesti. Oleme ambitsioonikas koristusfirma ja oma alale pühendunud professionaalid ja tegutseme selleks, et meie klientide sise- ja väliruumid oleksid laitmatult puhtad. Meie eesmärk on aidata kinnisvara omanikel või rentnikel leida efektiivseim lahendus oma kinnisvara heakorra tagamiseks ja igapäevase esteetilise töökeskkonna säilitamiseks.

IM Puhastus OÜ pakub professionaalseid koristusteenuseid nii koduomanikele kui ka ettevõtetele. Meie puhastusteenused on: äripindade hooldus- ja valvekoristus, kodukoristus ja kodu suurpuhastus, pehme mööbli ja diivanite keemiline puhastus, vaipkatte süvapesu. Eripuhastustööde alla kuuluvad: akende pesu, klaasfassaadi pesu, kiviparketi survepesu, ehitusjärgne- ja remondijärgne koristus, põrandate puhastamine ja hooldus, põrandate süvapesu ja vahatamine, suitsu- ja tulekahjustuste puhastus, avariijärgsed puhastusteenused, suurköökide puhastamine, tootmisruumide puhastamine, garaažide ja parkimismajade puhastus, põlengujärgne koristus. Sise- ja välikoristuse alla kuuluvad: majahoidja teenus, trepikodade hoolduskoristus, muru niitmine, trimmerdamine, lumekoristus. Meile on tähtis kvaliteetne puhastusteenus ja kliendi rahulolu. Selleks läheneme igale kliendile personaalselt ja leiame just talle sobiva lahenduse. Panustame tulemusele. Selleks kasutame oma töös vaid usaldusväärseid ja tõhusaid abivahendeid.

Koostöös klientidega suudame pakkuda just sellist teenust, mis võimaldab neil keskenduda oma põhitegevusele. Me koolitame oma töötajaid, arendame pidevalt uusi meetodeid ning kasutame uusi töövahendeid ja -materjale, et tagada puhas ja tervislik keskkond. Oma töös kasutame ainult kõrgekvaliteetset koristustehnikat ja puhastusained, mis tagavad parima tulemuse.

PUHASTUSTEENUSED

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST
Call Now Button