diivani puhastus

Diivani puhastus ja

Vaipkatete süvapesu


Kui soovite eemaldada oma pehmelt mööblilt tolmu, mustust või plekke, siis tellige diivani puhastus Tallinnas ja Harjumaal IM Puhastus OÜ professionaalidelt.

Diivani puhastust tuleme Teile koju tegema ja eraldi diivanit kuskile tuua ei ole vaja. Diivani puhastus võtab aega üks kuni kaks tundi, sõltuvalt diivani suurusest ja määrdumise tasemest. Peale diivani puhastust jääb diivan kergelt niiske ja diivan kuivab umbes kuus kuni kaksteist tundi. Diivani keemilise puhastuse lõpliku maksumuse teeb kindlaks meie spetsialist kohapeal pärast kõigi tööde hindamist, seejuures võetakse arvesse puhastatava pinna suurus, mustuse liiki, toote materjali ja värvi.

Kuidas puhastamine toimub?

Diivani puhastamine toimub professionaalseks kasutamiseks mõeldud seadmetega ning teostatakse kliendi juures. Puhastusaine pihustatakse sügavale kanga kiudude vahele, harjatakse see korralikult sisse ning lastakse mõnda aega toimida. Seejärel loputatakse pind tekstiilipesuriga.

Tekstiilipesur pihustab loputusvee tugeva survega kangakiududesse, lüües lahti kõik, mis sinna aegade jooksul kogunenud ning samas imeb kasutatud loputusvee koheselt ära. See tagab, et puhastatavat pinda ei leotata ülemääraselt ning kuigi loputamise käigus uhatakse ühest keskmisest diivanist läbi ligikaudu kaks ämbritäit vett, jääb puhastatud pind peale protsessi lõppu vaid kergelt niiske.

Vajadusel protseduuri korratakse, tugevate plekkide puhul kasutatakse spetsiaalseid pesutõhusteid ja plekieemaldeid.

Puhastame pehmet mööblit kasutades töökindlaid ning tõhusaid puhastusvahendeid. Regulaarne pehme mööbli keemiline puhastus taastab teie mööbli algse sära, värvi ja värskuse. Ärge arvake, et mustad plekid ja ebameeldivad lõhnad kuuluvadki vana mööbli juurde. Veenduge ise, et puhastatud mööbel näeb taas välja nagu uus, lisades teie korterile veelgi ilu ja hubasust.

Pehme mööbli keemiline puhastus IM Puhastus OÜ professionaalidelt ei ole pelgalt mustade plekkide ja lõhnade eemaldamine. Puhastame teie diivanid, madratsid ja tugitoolid tolmust, karvadest, bakteritest ning muudest väikestest osaketest, mida argipäevase tavalise puhastuse käigus on raske eemaldada. Selleks kasutame spetsiaalset tehnikat ja kaasaegseid puhastusvahendeid.

IM Puhastus OÜ pakub kvaliteetset teenust Teie nahkmööbli puhastamiseks ja hooldamiseks, mis tagab selle pika eluea ja hea üldmulje. Nahkmööbli puhastamine toimub kliendi juures kohapeal. Nahkmööblile soovitame teha minimaalselt korra aastas korraline hooldus, mille käigus puhastatakse pinnad spetsiaalse naha puhastusainega ja kaitstakse nahakreemiga. Nahkmööbli regulaarne hooldus pikendab oluliselt selle eluiga.

Usaldades oma mööbli puhastuse meie professionaalide kätte kaovad teil:

Vaipkatete süvapesu

Teostame kõikvõimalikke vaipkatete puhastust. Keskmiselt 1-2 korda aastas vajab vaipkate või vaip lisaks igapäevasele hooldusele ka keemilist süvapesu. Keemiline pesu eemaldab vaipkattelt ka sisemise mustuse, mida jaekaubanduses saadaolevate vahenditega puhastades ei ole võimalik kätte saada. Tavaliste vahenditega võib õnnestuda küll plekk näiliselt eemaldada, kuid tegelikkuses hõõrute mustuse vaid sügavamale vaipkatte sisse. Vaipade puhastus sagedus sõltub loomulikult vaiba kasutamise intensiivsusest, kuid regulaarne vaipade puhastamine aitab kindlasti ära hoida ka käiguraja tekkimist vaipkattesse.

Vaipkattele piserdatakse puhastusaine, mis muudab mustuse kergesti eemaldatavaks. Seejärel toimub vaipkatte masinpesemine, mille abil hõõrutakse mustus vaibalt lahti. Veeimejaga loputatakse ja imetakse vaipkattelt puhastusaine koos mustusega. Lõplik vaipkatte kuivamisaeg on 6-12 tundi sõltuvalt ruumi temperatuurist.

Vaipade ja vaipkatete süvapesu teie kodus või kontoris Tallinnas ja Harjumaal – see on unikaalne võimalus taastada teie lemmikvaiba algne välimus. Sünteetilised ja villased vaibad on väga tundlikud paljudele kemikaalidele. Seepärast pestes vaipu käepäraste vahenditega võite neid rikkuda või teha lausa mustemaks. Tellige vaipade puhastus ekspertidelt!

Meie kvaliteetne ja jõukohane puhastus aitab:

 

KÜSI PERSONAALSET HINNAPAKKUMIST